KORZYSTAJ DZIĘKI 24 M

 

CZYM JEST PROGRAM KORZYSTAJ DZIĘKI 24 M ?

Firma 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami kieruje się w bieznesie ideami, które nie są wyłącznie skierowane na sukces finansowy, bardzo ważnym elementem naszego pomysłu na biznes jest dzielenie się sukcesem z głównymi jego autorami czyli naszymi klientami. Właśnie z myślą o nich powstał program Korzysztaj dzięki 24 M, który jest systemem bonusowym przeznaczonym dla klientów 24 Management (zarówno podmiotów komercyjnych jak i członków wspólnot mieszkaniowych obsługiwanych przez 24 M). Program powstał z myślą o korzyściach, które wzajemnie świadczyć mogą "nasi klienci dla naszych klientów" za pośrednictwem 24 Management. Jest to platforma na której 24 Management oferuje swoim klientom darmowe skorzystanie z różnego rodzaju zniżek od kontrahentów z którymi współpracujemy na codzień. Wartym podkreśleniu jest fakt, iż informacja o tworzeniu programu Korzystaj dzięki 24 M spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez firmy, które biorą w nim udział - szczerze im wszystkim dziękujemy za zaangażowanie. Bonifikaty na prezentowane poniżej usługi i produkty są dedykowane wyłącznie naszemu programowi i nie mają charakteru typowej akcji promocyjnej. Ekskluzywny charakter programu Korzystaj dzięki 24 M jest przeznaczony wyłącznie dla naszych klientów i jest podziękowaniem za wieloletnią i owocną współpracę. Życzymy udanych transakcji z programem Korzystaj dzięki 24 M oraz kolejnych sukcesów, oczywiście razem z 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami.

 

ZASADY KORZYSTANIA Z PROGRAMU:

- wybierz firmę i zniżkę którą jesteś zainteresowany (PARTNERZY PROGRAMU - poniżej),

- kliknij na baner firmy będącej uszestnikiem programu (PARTNERZY PROGRAMU - poniżej),

- przełączony zostaniesz na stronę www odpowiedniej firmy, skontaktuj się mailowo lub telefonicznie ze wskazaną firmą,

- poinformuj przedstawiciela firmy że jesteś klientem 24 Management - podaj imię, nazwisko oraz nieruchomość dzieki której jesteś powiązany z 24 M (informacja będzie zweryfikowana - poprzez kontakt do administratora konkretnej nieruchomości),

- po weryfikacji przydzielona zostanie specjalna oferta dla uczestnika programu Korzystaj dzięki 24 M.

 

ZGŁOŚ SWOJĄ FIRMĘ DO PROGRAMU KORZYSTAJ DZIĘKI 24 M:

Chcesz aby Twoja firma stała się uczestnikiem programu Korzystaj dzięki 24 M - nic prostrzego, wystarczy że zgłosisz mailowo chęć uczestnictwa podając dane kontaktowe do Ciebie i Twojej firmy/ zgłoszenie do programu Korzystaj dzieki 24 M.

 

PARTNERZY PROGRAMU:


SPA FOR YOU - HOTEL MARRIOTT W WARSZAWIE.

10 % ZNIŻKI NA WSZYSTKIE ZABIEGI ZA POŚREDNICTWEM PROGRAMU.

 

 

HOLMES PLACE AT MARRIOTT WARSOW HOTEL.

10 % ZNIŻKI NA CZŁONKOSTWO W KLUBIE DZIĘKI UCZESTNICTWU W PROGRAMIE.

 

 

SCANMED MULTIMEDIS.

PAKIETY USŁUG MEDYCZNYCH DLA PARTNERÓW 24 MANAGEMENT.

 

PORTO PRAGA RESTAURANT (UL. OKRZEI 23, WARSZAWA)

10 % ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU KORZYSTAJ DZIĘKI 24.

 

 

 

 

 

 

SALON WIN VININOVA - UL. NIECAŁA 7, WARSZAWA

12 % ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU.

 

 

Zgłoś uwagi do programu.